Штучні нейронні осицилятори

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено стислий аналіз деяких відомих штучних нейронних осициляторів. Описано декілька застосувань осициляторів такого типу. Обгрунтовано необхідність здійснення схемотехнічної реалізації таких осициляторів у сучасній аналоговій і цифровій елементних базахю Сформульовано відкриті питання в області штучних нейронних осициляторів. A brief analysis of some know models of artificial neural oscillators is given. Several applications of oscillators of such type are described. The necessity of implementation of such oscillators in modern analog and digital hardware is discussed. Open questions in the area of artificial neural oscillators have been formulated.

нейронний осицилятор, модель, neureal oscillator, model

Тимощук П. В. Штучні нейронні осицилятори / П. В. Тимощук, Ю. І. Патерега // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 40–45. – Бібліографія: 35 назв.

Endorsement

Review