Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається задача Діріхле для квазілінійних еліптичних недивергентних рівнянь другого порядку в області з ребрами. Побудовано бар'єрні функції для задачі і отримано майже найкращі оцінки для її розв'язків. We consider the Dirichlet problem for the quasilinear elliptic nondivergence equations of second order in a domain with edges. Barrier functions are constructed for the problem and, by comparsion principle we obtain a priori almost best possible estimates of solutions.

Плеша М. І. Бар'єри в областях з ребрами для квазілінійних еліптичних рівнянь другого порядку / М. І. Плеша // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 90–93. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review