Розрахунок густини електронних станів кремнію методом псевдогрінових функцій

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано новий ефективний підхід до інтегрування електронного енергетичного спектра за зоною Бріллюена за допомогою наближення поліномами Чебишова. Метод використовується для розрахунку електронної густини в кремнії. Порівняння отриманих результатів з виявленими експериментально показує ефективність вибраного підходу.
The new efficient approach to the integration over Brillouin zone by means of an energy band spectrum approximation with Chebyshev polynomials. The suggested method has been applied to evaluation of the electronic density of states in silicon. The comparison to experimental results show the efficiency of this approach.

Собчук І. С. Розрахунок густини електронних станів кремнію методом псевдогрінових функцій / І. С. Собчук, С. В. Сиротюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 126–129.