Вплив оброблення бетону силіційорганічними покриттями на його довговічність

Національний університет "Львівська політехніка"

Вивчено вплив оброблення бетону силіційорганічними покриттями на атмосферостійкість, гідрофобність та циклічну дії знакозмінних температур. Доведено, що розроблені склади захисних покриттів можуть значно збільшувати довговічність бетону, який експлуатується в умовах агресивних середовищ. Influence of treatment of concrete by silicorganic coatings on weatherability, hydrophobicity and cyclic the action of alternating temperatures is studied. It is well-proven that compositions of sheeting are developed can considerably increase the durability of concrete which is exploited in the aggressive environments.

бетон, силіційорганічні покриття, довговічність, concrete, silicorganic coatings, longevity

Гивлюд М. М. Вплив оброблення бетону силіційорганічними покриттями на його довговічність / М. М. Гивлюд, Н. П. Холод, І. В. Маргаль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 43–47. – Бібліографія: 7 назв.