Контроль технологічних параметрів у ливарному виробництві

Розроблений пристрій для аналізу якості металу і визначення оптимального варіанта ківшевої обробки розплавленого чавуну. Разработано устройство для анализа качества металла и определения оптимального варианта ковшевой обработки расплавленного чугуна. The device for analize of metal guality and for optimal processing of melted scoop cast iron was developed.

Курітник І. Контроль технологічних параметрів у ливарному виробництві / І. Курітник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 143–144. – Бібліографія: 2 назви.