Роль держави у забезпеченні інноваційного розвитку економіки

Розглянуто проблему відсутності єдиної державної стратегії наукового та інноваційного розвитку України, умови формування та передумови реалізації переходу від індустріального до інноваційного шляху розвитку економіки держави. Зокрема пропонується підтримка освітніх та наукових установ за рахунок коштів інноваційних фондів, що потрібно формувати у регіонах. The article handles the problem of lack of the common state strategy for the scientific and innovative development of Ukraine. It also touches upon the terms of forming and preconditions of implementing the transfer from industrial to innovative way of the Ukrainian economic development. In particular, it is suggested to support educational and research institutions by means of innovative funds which are to be established in the regions.

Волошин О. П. Роль держави у забезпеченні інноваційного розвитку економіки / О. П. Волошин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 124–129. – Бібліографія: 12 назв.