Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто загальні принципи розроблення веб-сайту сучасного університету на прикладі комплексного веб-сайту Національного університету “Львівська політехніка”. General principles of modern university’s website development is considered as well as Lviv Polytechnic National University complex website case study.

WWW, університет, веб-сайт, website, university

Жежнич П. І. Принципи розроблення веб-сайту сучасного університету: приклад Львівської політехніки / П. І. Жежнич, А. М. Пелещишин, О. Л. Березко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 146–151. – Бібліографія: 6 назв.