Методика уточненого розрахунку пружних систем резонансних вібраційних машин

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено методику уточненого розрахунку пружних систем резонансних вібраційних машин. Подано загальну аналітичну формулу визначення резонансного налагодження механічної коливної системи з врахуванням в’язкого опору середовища. In this article the method of specified computation of the elastic systems of resonance vibration machines is given. The general analytical formula of determination of the resonance adjusting of the mechanical hesitate system taking into account the viscid resistance of environment are pointed.

Гаврильченко О. В. Методика уточненого розрахунку пружних систем резонансних вібраційних машин / О. В. Гаврильченко, О. С. Ланець, Я. В. Шпак // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 67–71. – Бібліографія: 3 назви.