Проблеми залучення іноземного капіталу у банківський сектор України

Thumbnail Image

Проаналізовано значення банківської системи для економіки України, показано тенденцію становлення банківського сектору з іноземними інвестиціями, розкрито низку проблем розвитку та розширення цього сектору, а також подано рекомендації щодо вирішення цих проблем. In article the meaning of bank's system for Ukrainian economics is analysed, trend of development of bank sector with foreign investment is showed, the string of problems of progress and widening is uncovered, and also recommendations about the solution this problems are worked out.

Гордійчук Ю. В. Проблеми залучення іноземного капіталу у банківський сектор України / Ю. В. Гордійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 154–162. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review