Розробка алгоритмів корекції частотних похибок операційних схем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На прикладі операційної схеми “адмітанс-напруга ” показано методику синтезу алгоритмів цифрової корекції похибок, використання яких дає змогу істотно підвищити точність і розширити частотний діапазон вимірювань. На примере операционной схемы “адмитанс-напряжение” показано методику синтеза алгоритмов цифровой коррекции погрешностей, использование которых позволяет существенно повысить точность и расширить частотный диапазон измерений. The synthesis method of digital correction errors algorythms is illustrated on the base of “admitance-voltage” operational scheme. These algorythms allow to accentially raise the accuracy and to extend the frequency measurement range.

Гаврилюк М. Розробка алгоритмів корекції частотних похибок операційних схем / М. Гаврилюк, В. Хома // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 91–94. – Бібліографія: 5 назв.