Метою розробки є вдосконалення електромагнітного способу неруйнівного конт- ролю сталевих конструкцій, що полягає у створенні способу безпосередньої реєстрації підповерхневих і внутрішніх дефектів на паперовому носії. Наведено функціональний опис макета експериментальної установки і послідовність виконання контролю. The aim of the real development is a electromagnetical method of steel constructions non-destructive testing, which consist in creation of immediate registration of undersurface and internal defects on the paper carrier method. The functional description of experimental set model and sequence test carrying out was adduced.

Дейнека Р. М. Виявлення і реєстрація внутрішніх дефектів сталевих конструкцій на паперовому носії / Р. М. Дейнека // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 608 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 163–164. – Бібліографія: 1 назва.