Аналіз впливу малого бізнесу на функціонування ринку праці

Thumbnail Image

На прикладі регіональних ринків праці Рівненської області (Україна), гміни Суш (Польща), та для порівняння – ринок праці США подано аналіз створення нових робочих місць на ринку праці внаслідок розвитку малого бізнесу. The article gives the analysis of creation of new work placements on the labor market as a result of small business development by using the example of Rivne regional labor markets (Ukraine), Sush gmina labor markets (Poland), and comparing the USA labor markets.

Дем'янчук О. І. Аналіз впливу малого бізнесу на функціонування ринку праці / О. І. Дем'янчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 425–430. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review