Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Задано задачу оцінювання часу запізнення з використанням методу пошуку мінімальної відстані Евкліда між двома сигналами. Показано переваги цього підходу над методом, за якого використовують оцінювання взаємної кореляційної функції. The problem of time estimation using the method of searching for Euclidean distance minimum is analyzed in this paper. The advantages of this method over the method, in which the estimation of the cross correlation function is used, is shown.

Борис А. Оцінювання часу запізнення при використанні методу пошуку мінімальної відстані Евкліда / Анджей Борис, Ігор Яворський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 25–28. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review