Конкурентоспоможність - комплексна характеристика суб'єкта ринкової економіки

Розглянуто проблеми обґрунтування терміну конкурентоспроможності економічних об'єктів та розроблено пропозиції для їхнього використання залежно від рівня в ієрархії менеджменту конкурентоспроможності. The problems of determining term of competitiveness of economic objects are considered and suggestions are developed for their use depending on a level in the hierarchy of management of competitiveness.

онкурентоспроможність, економічний об'єкт, ефективність, менеджмент конкурентоспроможності, показники, регулювання, competitiveness, economic object, efficiency, management of competitiveness, indexes, adjustings

Лісовська Л. С. Конкурентоспоможність - комплексна характеристика суб'єкта ринкової економіки / Л. С. Лісовська, А. А. Теребух, Г. В. Рачинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 26–32. – Бібліографія: 6 назв.