Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено математичну модель розімкненої системи “перетворювач кількості фаз – трифазний однопівперіодний випрямляч – мотор постійного струму з незалежним збудженням”, а також запропоновано методику аналізу перехідних і усталених режимів її роботи. The mathematical model of the broken a secret system is resulted a “transformer of number of phases is a three-phase monoperiod rectifier – motor of direct-current with independent excitation” and also the method of analysis of transient and withstand behaviours of its work is offered.

математична модель, трифазний однопівперіодний випрямляч, mathematical model, three-phase monoperiod rectifier

Самотий В. В. Математична модель розімкненої системи “перетворювач кількості фаз – випрямляч – мотор постійного струму з незалежним збудженням” / В. В. Самотий, А. Г. Павельчак, У. Ю. Дзелендзяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 168–174. – Бібліографія: 17 назв.