Автоматизований облік документів у ЛННБ України ім. В. Стефаника

Аналізуються переваги автоматизованого обліку документів у системі Aleph у Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника. Advantages of the computer-aided materials accounting in Aleph system are analysed in Vasyl Stefanyk National Scientific Library of Ukraine in Lviv.

автоматизація, комплектування, облік, реєстрація, automatization, acquisition, accounting, registration

Мартинович В. М. Автоматизований облік документів у ЛННБ України ім. В. Стефаника / В. Мартинович // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 176–177.