Описано дослідження щодо вивчення форми епюри та швидкості поширення температури на поверхні бетону під впливом точкового короткотермінового темпе- ратурного навантаження. Розв’язання цієї задачі необхідно для визначення напружено- деформованого стану споруди від дії на нього особливих навантажень від стаціонарного устаткування. Реєстрацію температури проводили за допомогою термокамери та програмного забезпечення “Infrared Solution Snap View 2.1”. The article is devoted to the investigations connected with the definition the shape and velocity of expending temperature during high-temperature point loading at concrete surface. Due to the decreasing of technological crashes caused by especial temperature loading from equipment to the structures, the problem of definition the internal intentions in building has to be solved. The temperature registration was provided by infrared camera software complex “Infrared Solution Snap View 2.1”.

Кархут І. І. Експериментальне визначення розподілу температур на поверхні бетону під впливом точкового короткотермінового температурного навантаження / І. І. Кархут, С. С. Була // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 91–97. – Бібліографія: 3 назви.