Алгоритм управління кредитними ризиками комерційних банків

Узагальнено теоретичні розробки і практичний досвід системного підходу щодо формування складових елементів виробничих структур та їх удосконалення в процесі розвитку на підставі дотримання базових принципів індивідуалізації елементів як самостійних підсистем та єдності виробництва як цілісної системи з метою зростання економічної ефективності підприємницької діяльності. The theoretical elaborations and practical experience of the system approach according to formation of the production structures’ constituent parts and their improvement in the process of development on the basis of basic individualization elements’ principles as independent subsystem and united system with the purpose of the economic effectiveness growth ensuring of business activity are generalized.

Паранчук С. В. Алгоритм управління кредитними ризиками комерційних банків / С. В. Паранчук, О. О. Верес // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 175–181. – Бібліографія: 4 назви.