Проблеми оптимального проектування штанг штангових обприскувачів

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано методи оптимального проектування штангових обприскувачів і розвиток нових методів. Застосовуються числові методи, що ґрунтуються на блоково-варіаційних модальних і адаптивних схемах. Одержано оптимальні проекти для різних елементів: секції штанги з підвищеною міцністю, підвіски з підвищеними стабілізуючими і віброзахисними властивостями.
The main task of this work is to analyze optimal design-system of the boom-sprayers and develop new methods. The calculation procedure of machine dynamics, resting on the synthesis of block-variation, modal and adaptive schemes, should be applied. The optimal designs for the various units will be obtained: the boom-sections with increased reserved strength, the suspension with increased stabilizing and vibroprotecting properties.

Дівеєв Б. М. Проблеми оптимального проектування штанг штангових обприскувачів / Б. М. Дівеєв, І. Р. Дорош // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 106–112.

Endorsement

Review