Наближення масштабним перетворенням для індентифікації імпульсних відгуків

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Оскільки наявність шуму ускладнює роботу ідентифікаційних систем, запропоновано використовувати для ідентифікації імпульсного відгуку метод наближення з використанням масштабного перетворення, яке ґрунтується на багатороздільному і малохвильовому аналізах. It known that noise is very difficult to deal with in system identifications. For impulse response identification is proposed in this paper to apply scale transform approach based on multiresolution analysis and wavelets.

Наконечний A. Й. Наближення масштабним перетворенням для індентифікації імпульсних відгуків / A. Й. Наконечний, І. Я. Тишик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 154–160. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review