Гальванічна розв’язка в пристроях біорезонансної терапії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто можливості застосування оптронів для створення гальванічної розв’язки в пристроях для біорезонансної терапії. Наведено заходи, які повинні забезпечувати гальванічну розв’язку. Показано структурну схему оптронної розв’язки. Особливу увагу приділено блокові передачі сигналу через оптрон та блокові живлення. It is considered possibility of use the optrons for making the galvanic uncoupling in instruments for bioresonanse therapy. It is shown measures which must provide the galvanic uncoupling. It is shown structured scheme optron uncouplings. Especial attention is specific the block of issue of signal through optron and power supply unit.

Процик В. Гальванічна розв’язка в пристроях біорезонансної терапії / Володимир Процик, Тадей Бардила, Андрій Мартинюк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 242–246. – Бібліографія: 8 назв.