2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості процесу відбору і первинної обробки інформації в засобах технічної діагностики, що ґрунтуються на сканувальному електромагнітному (ЕМ) методі в застосуванням обертового магнітного поля або обертової азимутальної неоднорідності.
The features of information selection and primary information processing by technical testing devices are considered. The technical testing devices to be discussed are based on the scanning electromagnetic method with the use of a rotary magnetic field or a rotary azimuth nonuniformity.

Притуляк Я. Г. Особливості первинної обробки сигналу засобів технічної діагностики, що ґрунтуються на сканувальному електромагнітному методі / Я. Г. Притуляк, К. М. Радіончик, Ю. І. Шаповалов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 103–106. — (Радіовимірювальні пристрої та системи).