2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто існуючі підходи у сучасному менеджменті до проблем регулювання трансформації підприємств на засадах галузевої кооперації. Визначені основні критерії для оцінки та методичні підходи до пошуку та вибору партнерів для галузевого кооперування під час трансформації та регулювання трансформації лісопромислових підприємств.
The reviewed present approaches in modem management to problems of regulation of transformation of firms on the basis of branch cooperation. Definite basic yardsticks for an estimation and methodical approaches to looking up and selection of the associates for branch cooperation during transformation and regulation of transformation of timber industry firms.

Марчук Л. В. Регулювання трансформації лісопромислових підприємств на засадах галузевої кооперації / Л. В. Марчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 128–135. — (Підприємництво).