Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано похибки вимірювального перетворення «адмітанс – напруга» для засобів вимірювання відносних показників якості продукції. Запропоновано спосіб забезпечення прогнозованих похибок векторного перетворювача на різних частотах та його реалізацію. Проанализированы погрешности измерительного преобразования "адмитанс – напряжение" для средств измерения относительных показателей качества продукции. Предложен способ обеспечения прогнозируемых погрешностей векторного преобразователя на разных частотах и его реализация. The errors of measuring transformation are analysed "аadmittance – tension" for facilities of measuring of relative indexes of quality of products. The method of providing of the forecast errors of vectorial transformer on different frequencies and his realization are offered.

Походило Є. Аналіз похибок перетворювача «адмітанс – напруга» для засобів вимірювання відносних показників якості / Євген Походило, Степан Остапчак // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 97–99. – Бібліографія: 4 назви.