Thumbnail Image

У статті розглянуто теоретичні засади формування організаційних механізмів прискорення інноваційних процесів при реалізації інвестиційних та господарських проектів в Україні. Особлива роль відведена створенню інноваційних зон, в котрих найефективніше можна використати наявний науковий потенціал, що сприятиме прискоренню темпів економічного зростання. In the article the theoretical fundam entails of shaping of organizational mechanism of acceleration innovation of processes in economy of Ukraine are considered. The special role is assigned to creation innovation of zones, in which most effectively it is possible to use a being available scientific potential, that will assist acceleration of rates of economic growth.

Петрович Й. М. Формування організаційних механізмів прискорення інноваційних процесів в економіці України / Й. М. Петрович, О. М. Семенів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 3–8. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review