Виконано дослідження реологічних властивостей дрібнозернистих самоущільнюваних бетонних сумішей з добавками модифікаторів і мікронаповнювачів та експлуатаційних характеристик бетонів на їх основі в різних умовах тверднення. Research of reological properties of Self-compacting fine-grained concrete mixtures with admixtures of modifiers and microfillers and exploitative characteristics of concretes on their basis under various conditions of hardening is carried out.

дрібнозернистий самоущільнювальний бетон, модифікатор, мікронаповнювач, рухливість, міцність, порова структура, деформації зсідання, self-compacting fine-grained concrete, modifier, microfiller, flowability, strength, pore structure, shrinkage

Кіракевич І. І. Вплив комплексних модифікаторів на властивості дрібнозернистого самоущільнювального бетону / І. І. Кіракевич, О. Р. Позняк, О. Б. Яніцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 230–236. – Бібліографія: 10 назв.