Проведено аналіз діапазонних властивостей надвисокочастотного генератора з системою АПЧ на основі дискримінатора Паунда. Заропоновано схеми регульованого фазообертача і синхронних детекторів. Розглянуто структурну схему пристрою для вимірювання флуктуацій частоти. The analysis of band properties of the superhigh-frequency generator with system AFC is carried out on the basis of the Pound’s discriminator. The circuits of the adjustable phase shifter and synchronous detectors are offered. The block diagram of the device for measurement of frequency fluctuations is considered.

Мелень М. В. Дослідження діапазонних властивостей і схемотехнічна модернізація системи АПЧ надвисокочастотного генератора / М. В. Мелень, В. М. Когут, Б. О. Павлов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 63–71. – Бібліографія: 8 назв.