Історизм і репрезентація нації

Thumbnail Image

Розглянуто проблему історизму в архітектурі у контексті вираження ним націо- нальних ідей. Проаналізовано поняття нації, визначеноро ль мистецтва для утвердження національної ідеї у суспільстві. Також визначено, яку роль відіграє історизм в архітектурі для візуалізації національних прагнень. This article is devoted to the historismus problem in the architecture as one of ways of the national ideas impression. The nation term is analyzed here, the meaning of the art for the confirmation of the national idea in society is determined in this paper. Also the role of the historismus tor the visualization of the national desires is defined here.

Лінда С. М. Історизм і репрезентація нації / С. М. Лінда // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 61–70. – Бібліографія: 25 назв.

Endorsement

Review