Імітатори опору, інваріантні до впливу опорів ліній зв’язку

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано структурну схему кодо-керованої міри опору з компенсацією впливу опорів ліній зв’язку на похибку відтворення опору. Розглянуто можливість компенсації впливу опорів комутаційних елементів. Предложена структурная схема кодо-управляемой меры сопротивления с компенсацией влияния сопротивлений соединительных проводов. Рассматривается возможность компенсации влияния сопротивлений коммутирующих элементов. The circuits of code-control resistance measures with compensation influence of wire resistance are proposed. Compensation influence of residual switches parameters is considered too.

Бойко О. Імітатори опору, інваріантні до впливу опорів ліній зв’язку / Оксана Бойко, Петро Столярчук, Василь Яцук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 43–46. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review