Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментального дослідження питомої сили різання зубофрезерування. Отримано функцію питомої сили зубофрезерування від умов обробки, яка забезпечує вищу точність силових розрахунків цього процесу та можливість моделювання просторової функції сили різання на координатах активного простору черв’ячної фрези. The outcomes of an experimental research of specific force of cutting of cylindrical cog-wheels by screw type are rotined. The functional connection of specific force of milling is obtained depending on conditions of cutting. This dependence allows more precisely to count power loading and introduce loading by the way force fields.

Грицай І. Є. Дослідження функціональної залежності питомої сили різання від факторів зубофрезерування / І. Є. Грицай, Є. М. Махоркін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 480 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 123–129. – Бібліографія: 9 назв.