Подано конструктивні рішення монолітних і збірно-монолітних залізобетонних плоских перекриттів з полегшуючими вставками, використаних в практиці будівництва.The structural decisions of the monolithic and collapsible-monolithic reinforced-concrete flat ceilings with facilitating insertions, utillized in practice of building are given in this article.

монолітні і збірно-монолітні залізобетонні перекриття, оптимізація, ефективні вставки, monolithic and collapsible-monolithic reinforced concrete, optimization, effective insertions

Мельник І. В. Використання ефективних вставок у монолітних і збірно-монолітних перекриттях при реконструкції будівлі оздоровчого відділення санаторію / І. В. Мельник, В. М. Сорохтей // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 114–119. – Бібліографія: 8 назв.