Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено аналіз існуючих шумоподібних кодових послідовностей та наведено напрямки пошуку нових ефективних одновимірних та двовимірних кодових послідовностей. Іn this paper conducted the analysis of existent spread spectrum code sequences and shown directions of search of new effective code sequences one-dimensional and twodimensional.

Заставний О. Дослідження теоретико-числових базисів як основи побудови двовимірних шумоподібних сигналів / Олег Заставний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 33–37. – Бібліографія: 7 назв.