Моделювання повністю оптичних мереж зі спектральним ущільненням каналів

Досліджено завади у повністю оптичних транспортних DWDM мережах і методи підвищення їхньої пропускної здатності, завади у компонентах та їхній вплив на передавання в системах зі спектральним ущільненням каналів. A work is devoted to research of hindrances in fully optical transport DWDM networks and to the methods of their carrying capacity increasing, to research of hindrances in components and their influence on the transmission systems with a wave length division multiplexing of channels.

Андрухів Т. В. Моделювання повністю оптичних мереж зі спектральним ущільненням каналів / Т. В. Андрухів, В. І. Романчук, А. В. Поліщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 145–152. – Бібліографія: 6 назв.