Thumbnail Image

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Розглянуто основні принципи підвищення ефективності формування навчально-методичного забезпечення на основі рейтингових оцінок викладачів на основі віртуальних навчальних середовищ. Considered the basic principles of efficiency formation teaching and educational materials based on ratings of teachers in virtual learning environments.

дистанційна освіта, навчальні матеріали, рейтинг викладача, distance education, educational materials, teacher rating

Думанський Н. Оцінка навчально-методичного забезпечення в середовищі систем дистанційного навчання / Нестор Думанський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 89–92. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review