Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено досвід роботи зі створення електронного ресурсу «Електронні навчально-методичні комплекси» у Харківському національному університеті радіоелектроніки, перераховані етапи реалізації проекту. In this article we described the experience to create the e–resources «Electron Training Complexes» in Kharkiv national university of radioelectronics, listed project phases.

Електронний навчально-методичний комплекс, е-ресурс, бібліотека, навчальна література, Electron Training Complex, e–resource, library, education literature

Влащенко Л. Г. Електронні навчально-методичні комплекси Харківського національного університету радіоелектроніки: інтеграція навчально-методичних матеріалів кафедр університету в єдину базу / Людмила Георгіївна Влащенко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 355–358. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review