Аналіз та оцінювання якості програмного продукту (поняття, терміни, означення)

Thumbnail Image

The main terms and notions of quality metrology used in computer technology area are formulized and considered. The definitions are proposed in intelligent information systems context. The present state of the problem is considered and previous researches are reviewed. Сформульовано та розглянуто основні метрологічні терміни та поняття якості в галузі комп’ютерних технологій. Визначення цих понять дано в контексті застосування їх до інтелектуальних інформаційних систем. Розглянуто сучасний стан проблеми та попередні дослідження у цій сфері.

Вовк О. Б. Аналіз та оцінювання якості програмного продукту (поняття, терміни, означення) / О. Б. Вовк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 64-73. – Бібліографія: 25 назв.

Endorsement

Review