2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель базової конструкції гідравлічної мікропомпи з п’єзоелектричним приводом для проектування на компонентному рівні. Використано метод скінченних різниць для розв’язання задачі для визначення переміщень та напружень. Наве- дені результати залежностей вихідних характеристик від прикладеної електричної напруги.
In this paper mathematical model of basic constructions of hydraulic micropump with piezoelectric actuator for design on a component level. The method of eventual differences is used for the solve of task for determination of displacements and tensions. Resulted results of dependences of initial characteristics from the enclosed the voltage.

Денисюк П. Ю. Математична модель базової конструкції гідравлічної мікропомпи з п’єзоелектричним приводом для компонентного рівня проектування / П. Ю. Денисюк, В. М. Теслюк, М. Є. Перейма // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 106–111.