Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано формування сигналу на виході фотоелектронного помножувача телевізійно-оптичного відбивного мікроскопа при скануванні моделей досліджуваних поверхонь об’єктів різної форми. Signal forming at the output of photo-electronic converter under scanning of examined objects with different shape by television-optical reflective microscope usage is analyzed in this paper.

Педан А. Формування сигналу на виході фотоелектронного помножувача в скануючому телевізійно-оптичному відбивному мікроскопі / Анатолій Педан, Володимир Шклярський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 121–127. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review