Видавництво Львівської політехніки

Розглядаються питання інформаційного забезпечення оперативно-розшукової діяльності підрозділів ДСБЕЗ, схеми і методи отримання оперативної інформації та використання її у протидії економічним злочинам у сфері цільових спеціалізованих державних фондів. The paper addresses the informational support of operational activities STSBF units, circuits, and methods of obtaining intelligence and its use in combating economic crime in targeted specialized state funds. Рассматриваются вопросы информационного обеспечения оперативно-разыскной деятельности подразделений ГСБЭП, схемы и методы получения оперативной информации и использования ее в противодействии экономическим преступлениям в сфере целевых специализированных государственных фондов.

завдання інформаційного забезпечення, зміст оперативно-розшукової інформації, схеми і методи отримання інформації, мета інформаційних систем, task information provision, maintenance of operational information, circuits, and methods of obtaining information, the purpose of information systems, задачи информационного обеспечения, содержание оперативно- розыскной информации, схемы и методы получения информации, цель информационных систем

Захаров В. Інформаційне забезпечення підрозділів ДСБЕЗ щодо протидії злочинам у сфері цільових спеціалізованих державних фондів / В. Захаров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 48–53. – Бібліографія: 10 назв.