На основі системного підходу розглядається сутність процесу адаптації підприємства до змін в умовах глобалізації світової економіки та сучасних інформаційних систем, досліджуються напрямки управління цим процесом. In given article it is considered on the basis of the system approach essence of process of adaptation of the enterprise to changes in conditions глобализации economic and modern information systems, it is investigated opportunities of management by this process and his prominent features.

Петрович Й. М. Удосконалення управління процесом адаптації підприємства до ринкових умов господарювання / Й. М. Петрович, І. І. Грибик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 110–117. – Бібліографія: 8 назв.