Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Пропонується математична модель і методика визначення напружено-деформованого стану в скляних тілах під час теплового навантаження з врахуванням структурних перетворень та термов’язкопружних властивостей скла. Методика використана для опису гартування скляних пластин. Mathematical model and method for calculation of stressed state in glass solids at heat loading with taking account the structural transformations and thermoviscouselastic properties are proposed. Solving method for posed problem is used for analyses of hardening process in glass plates.

Методика визначення напружено-деформованого стану в скляних тілах під час теплового навантаження / О. Р. Гачкевич, С. Ф. Будз, В. І. Асташкін, Є. М. Ірза, Р. А. Яцюк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 63-68. – Бібліографія: 6 назв.