Шляхи підвищення пропускної спроможності метеорного каналу зв’язку

Розглянуто можливість підвищення пропускної спроможності метеорного радіозв’язку шляхом застосування змінної швидкості передачі та багатошвидкiсної передачі. Цей метод дає змогу видобувати з сигналу різний обсяг інформації залежно від співвідношення сигнал-шум в місці приймання. The opportunity of meteor-burst radio communication throughput increase by application of variable date transfer rate and multi-mode transfer rate is considered. This method allows to take from a signal various information part, depending from signal-to-noise ratio in reception point.

Антіпов І. Є. Шляхи підвищення пропускної спроможності метеорного каналу зв’язку / І. Є. Антіпов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 30–34. – Бібліографія: 3 назви.