Розглядаються проблеми побудови схеми функціонування системи управління фінансовими ресурсами підприємства, а також даються рекомендації щодо більш ефективного виконання функції фінансового планування на підприємстві. In the paper the problems of elaborating the scheme of functioning financial recourses management system are described. In addition to that the recommendations concerning the more effective executing of financial planning function are given.

Олексів І. Б. Дослідження проблем функціонування системи управління фінансовими ресурсами підприємства / І. Б. Олексів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 342–347. – Бібліографія: 5 назв.