Про розв'язки лінійних диференціальних рівнянь з алгеброїдними коефіцієнтами

Встановлюється зв'язок між швидкістю зростання алгеброїдних розв'язків і коефіцієнтів лінійних диференціальних рівнянь n-го порядку. We establish communication between speed of increase of algebroid solutions and coeficients of the linear differential equations of n-th order.

скінченний порядок росту, лінійно незалежні розв'язки, неванліннівські характеристики, finite order of growth, linearly independent solution of equation, Nevanlinna characteristic

Мохонько А. З. Про розв'язки лінійних диференціальних рівнянь з алгеброїдними коефіцієнтами / А. З. Мохонько, Л. І. Коляса // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 601 : Фізико-математичні науки. – С. 43–45. – Бібліографія: 6 назв.