Особливості фінансового аналізу підприємства в умовах перехідної економіки

У даній статті пропонуються деякі інструменти для вирішення проблеми фінансової рівноваги підприємства. Запропонований баланс руху, баланс змін, cash – flow дають змогу покращити інформаційно-аналітичний матеріал, що надходить в розпорядження керівника, і змінити характер поведінки апарату управління з реагуючих дій на аналітичні і активізуючі адаптаційні технології управління. In the given article was proposed some tools for deciding the problem of financial balance at enterprise. The proposed balance of movement, the balance of change, cash flow permit to improve the information – analytical material, which the leadership have in dispose and to change the behaviour’s character from reactive action to analytic.

Грибик І. І. Особливості фінансового аналізу підприємства в умовах перехідної економіки / І. І. Грибик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 231–235. – Бібліографія: 2 назви.