Зміст та форма як вираження суті сакрального простору в храмобудуванні України

Розглянуто сакральний простір храмової архітектури, який у своїй формотворчій структурі виражений через певні форми та їх змістовненаповнення, а також співіснування таких креативних його компонентів, як ідея – форма – функція – значення та знак-символ. This article to consider the sacral space in the temple architecture what is express in ones of forming structure through the definite forms and theirs profound be filled.How to coexist like that its creative components, such us idea-form-function-sense or marc-symbol.

Гнідець Р. Б. Зміст та форма як вираження суті сакрального простору в храмобудуванні україни / Р. Б. Гнідець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 18–23. – Бібліографія: 11 назв.