Інформаційно-мультимедійний продукт у вищій школі

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто переваги і ефективність подання інформації за допомогою мультимедійних технологій та можливість наповнення їх інформаційного контенту різними типами інформації. The report considers the benefits and effectiveness of information displaying by multimedia technology and the ability to fill its information content by different types of information.

мультимедійні технології, електронні видання, інформація, multimedia technology, electronic publications, information

Кунанець Н. Е. Інформаційно-мультимедійний продукт у вищій школі / Н. Е. Кунанець, О. Б. Малиновський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 159–161. – Бібліографія: 6 назв.