Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто характер змін над земною поверхнею електричної складової електромагнітного поля протяжної підземної металевої комунікації у вигляді безмежно довгого лінійного проводу, розташованого під землею, з урахуванням параметрів грунту і повітря. Character of overground changes of the electrical component of the electromagnetic field of a stretched underground metallic communication in the shape of the infinitely long linear wire which is situated under ground with taking into account the parameters of ground and air is considered.

Характер зміни над земною поверхнею електричної складової електромагнітного поля протяжного підземного провідника / Петро Драбич, Петро Дуб, Віталій Нічога, Ігор Стецько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 80–87. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review