Про організацію у мережі Інтеренет кафедральної спільноти випускників

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проведено аналіз проблематики організації спільноти випускників окремої кафедри на основі піраміди потреб людини за А. Маслоу. Сформульовано рекомендації щодо створення веб-ресурсу для підтримки взаємодії із випускниками через мережу Інтернет. The problem of formation of alumni society is discussed. The psychological basis of human needs hierarchy by A. Maslow is used. Analysis of needs levels for popular social networks with open access has been made. The university chair alumni society has been defined as a local social network with restricted access. The esteem needs and self-actualization needs found to be the key needs for success of newly created alumni society as a social network.

інтернет-спільнота, асоціація випускників, соціальна мережа, піраміда потреб Маслоу, internet society, alumni society, social network, human needs hierarchy by Maslow

Алєксєєв В. Про організацію у мережі Інтеренет кафедральної спільноти випускників / Владислав Алєксєєв // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 77–82. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review