Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено алгоритм автоматизованого імітаційного моделювання структур число-імпульсних функціональних перетворювачів, який дає змогу за системою диференціальних рівнянь Шеннона в автоматизованому режимі перевірити працездатність структури функціонального перетворювача та спрогнозувати метрологічні характеристики останнього. In the article the algorithm of the automated simulation modeling of pulsenumber functional converters frames is adduced. This algorithm allows behind a system of Shannon differential equations in the automated mode to test for serviceability frames of the functional converter and to forecast its metrology characteristics.

Дудикевич В. Б. Алгоритм автоматизованого імітаційного моделювання структур число-імпульсних функціональних перетворювачів / В. Б. Дудикевич, А. Е. Лагун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 79–82. – Бібліографія: 6 назв.